Newsletter

Stay informed on our latest news!

Arvustuste võistlus!

21.04.2016

Otsi mõtet, kirjuta arvustus!

Arvustuste võistlusele ootame kooliõpilaste kirjutisi vabalt valitud lavastus(t)est meie repertuaaris. Kirjutada võiks nähtud lavastusest, mis tekitas mõtteid, mis avaldas muljet, mis tekitas küsimusi.

Keskenduda võib ühe lavastuse analüüsimisele, kuid oodatud on ka teised lähenemised – ühe lavastaja mitme lavastuse võrdlus, ühe näitleja erinevate rollide analüüs, erinevate lavastuste ühise teema üle arutlemine jne.

  • Arvustuste saatmise tähtaeg on 9. mai
  • Arvustusi ootame eelkõige gümnaasiumi ja põhikooli vanemate klasside õpilastelt.
  • Teatri trupi liikmetest ja kirjandustoa töötajatest koosnev žürii hindab lavastuse eri aspektide märkamis- ja analüüsioskust ja isikupärast ning loomingulist lähenemist.
  • Arvustused palume saata aadressile kairi.kruus@draamateater.ee (lisada nimi, vanus, kool ja klass).

NB! Võistlusel osalemiseks on võimalik teatrisse tulla poole hinnaga. Sooduspilet kehtib vabalt valitud etendusele vabade kohtade olemasolul (soodustus ei kehti grupitellimustele).

Sooduspileti kinni panemiseks palume ühendust võtta teatri administraatoriga Kristin Viljamaaga – kristin.viljamaa@draamateater.ee, tel 680 2222 (märksõna „arvustuste võistlus“, etenduse saab välja valida mängukavast).

Kõiki osalejaid ootame arvustuste võistluse lõpuüritusele. Parimaid kirjutajaid premeerime rohke teatriga – auhinnaks on suur hulk teatrikutseid kahele! Nii saab järgmiselgi hooajal sõpradega teatrisse tulla.

Põnevat teatrielamust ja head mõttelendu kirjutamisel!