Newsletter

Stay informed on our latest news!

Esimene lugemine: CAFÉ UTOPIA - täielik tragöödia!

Mart Aas

20. detsembril kl 19 tuleb draamateatri Maalisaalis esimesele lugemisele Mart Aasa näidend "CAFÉ UTOPIA – täielik tragöödia!"

Kohvikuomanikul tekkis mõte luua kohvikteater – ja kohe ilmus kohale Ravanelli. Tuli ideed teoks tegema, kuigi sellest ei olnud omanik veel kellelegi rääkinud! Kuid tuleb olla õigel ajal õiges kohas, selles seisnebki ju kogu elamise kunst... Unistuste kohviku märksõnadeks oleks muusikud, teater, artistlikkus, kergus, loomingulisus ja atmosfäär. Avatud ja ergas, täiesti omamoodi atmosfääriga kohvik, mis tekitab lennutunnet ja utoopiast saab reaalsus. Kõik suhtlevad omavahel, “tõusevad lendu”. Kõik, kes siia tulevad. Sest kõik ei tule siia, mõnele meeldibki olla nürimeelne ja…

Kohvikuomanik: Kui ma räägin teile asju, mis mulle endale ja teile tõesti korda lähevad, liigutavad - siis võib juba kõike juhtuda. Isegi imesid. Aga mida teile siis ikkagi rääkida? Mis on oluline, meile kõigile korda läheb, mis meid kõiki liigutab, mis paneb meis midagi… liikuma? Meie sees… ja pärast seda väljaspool meid?

Loevad EMTA Lavakunstikooli XXIII lennu näitlejaüliõpilased Elina Pähklimägi, Juss Haasma, Martin Mill, Meelis Põdersoo, Kristo Viiding ning draamateatri näitleja Lauri Lagle. Lavastajana juhendab lugejaid Lauri Lagle.

Dates Start time Kirjeldus Stage