Mängukava

Valik kuupäeva järgi
või
Mänguajad Lavastus Algusaeg Saal
T 22. mai Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 22. mai Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 23. mai Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 23. mai Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 24. mai Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 25. mai Metsa forte
esietendus, Draamateatri ja Nargenfestivali suvelavastus
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 26. mai Metsa forte
Draamateatri ja Nargenfestivali suvelavastus
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 27. mai Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 29. mai Metsa forte
Draamateatri ja Nargenfestivali suvelavastus
19:00 Suures saalis Osta pilet
T 29. mai Pangalaen 19:00 Haapsalu kultuurikeskus Osta pilet
T 29. mai Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
K 30. mai Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Osta pilet
K 30. mai Metsa forte
Draamateatri ja Nargenfestivali suvelavastus
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 31. mai Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 31. mai Vaimude tund Koidula tänavas
reserveeritud etendus
19:00 Tammsaare muuseumis
R 1. juuni Metsa forte
Draamateatri ja Nargenfestivali suvelavastus
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 2. juuni Metsa forte
Draamateatri ja Nargenfestivali suvelavastus
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 6. juuni Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 6. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 7. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
L 9. juuni Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
L 9. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
P 10. juuni Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
P 10. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 12. juuni Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
T 12. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 13. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 14. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
R 15. juuni Isamaa pääsukesed
esietendus, EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
L 16. juuni Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
P 17. juuni Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
T 19. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 19. juuni Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 20. juuni Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 20. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 21. juuni Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
R 3. august Isamaa pääsukesed
PILET TRANSPORDIGA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Välja müüdud
R 3. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
L 4. august Isamaa pääsukesed
PILET TRANSPORDIGA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Välja müüdud
L 4. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
P 5. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
P 5. august Isamaa pääsukesed
PILET TRANSPORDIGA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
N 9. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
N 9. august Isamaa pääsukesed
PILET TRANSPORDIGA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
R 10. august Isamaa pääsukesed
PILET TRANSPORDIGA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
R 10. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
R 10. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
L 11. august Isamaa pääsukesed
PILET TRANSPORDIGA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
L 11. august Isamaa pääsukesed
PILET ILMA TRANSPORDITA
19:30 Omari Küünis Naissaarel Osta pilet
T 14. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 15. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 16. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
R 17. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
T 21. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 22. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 23. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 23. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
R 24. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
R 24. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
L 25. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
P 26. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
E 27. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 28. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 29. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 29. august Eluhingus 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 30. august Isamaa pääsukesed
EV 100 teatrisari "Sajandi lugu"
19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
T 4. september Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 5. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 6. september Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 7. september Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 8. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 9. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 9. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 11. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 12. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 12. september Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 13. september Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 14. september Metsa forte 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 15. september Metsa forte 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 16. september Metsa forte 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 18. september Metsa forte 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 19. september Metsa forte 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 20. september Metsa forte
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
R 21. september Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 22. september Saade 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 22. september Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 23. september Saade 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 23. september Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 25. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
T 25. september Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 26. september Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 26. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 27. september Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 27. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 27. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
R 28. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 28. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 29. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 29. september Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 30. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
P 30. september Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 30. september Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 2. oktoober Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 2. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 2. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
K 3. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 3. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 3. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
N 4. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 4. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 5. oktoober Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 5. oktoober Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 6. oktoober Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 6. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 7. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 7. oktoober Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 9. oktoober Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 9. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 10. oktoober Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 10. oktoober Saade 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 11. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 11. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 12. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 12. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 13. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 13. oktoober Saade 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 14. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 14. oktoober Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 16. oktoober Pelgan iga vihmapiiska 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 16. oktoober Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 17. oktoober Saade 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 17. oktoober Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 18. oktoober Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 18. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 19. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 19. oktoober Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 19. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 20. oktoober Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 20. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 21. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
P 21. oktoober Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 24. oktoober Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 24. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 25. oktoober Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 25. oktoober Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 27. oktoober Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 27. oktoober Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 28. oktoober Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 28. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 31. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet