Mängukava

Valik kuupäeva järgi
või
Mänguajad Lavastus Algusaeg Saal
K 20. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 20. september Vennad Karamazovid
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 21. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
N 21. september Pangalaen 19:00 Suures saalis Välja müüdud
N 21. september Bella figura
NB! "Vennas" asendatud!
19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 22. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
R 22. september Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 22. september Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 23. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
L 23. september Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 23. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 24. september Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 26. september lift
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
T 26. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 27. september Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 28. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 28. september lift
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
R 29. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 29. september Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 30. september Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 30. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 1. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 1. oktoober Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 3. oktoober Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 3. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 3. oktoober Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 4. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 4. oktoober Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 5. oktoober Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 5. oktoober Mäed
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 6. oktoober Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. oktoober Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 8. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 8. oktoober Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 10. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
T 10. oktoober lift
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 11. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
K 11. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
K 11. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 12. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 12. oktoober Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 13. oktoober Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 13. oktoober Vanad ajad
esietendus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 14. oktoober Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 14. oktoober Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 15. oktoober Üle piiri 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 15. oktoober Mäed
viimast korda
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 17. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
K 18. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 18. oktoober Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 19. oktoober Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 19. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 20. oktoober Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 20. oktoober Üle piiri 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 21. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 21. oktoober Vennad Karamazovid
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 22. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 22. oktoober Pangalaen 19:00 Suures saalis Välja müüdud
P 22. oktoober Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
T 24. oktoober Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 24. oktoober Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 25. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 25. oktoober Vennad Karamazovid
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 26. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
N 26. oktoober Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 27. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 27. oktoober Ivanov
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
R 27. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
L 28. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 28. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
L 28. oktoober Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 29. oktoober Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 29. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Välja müüdud
T 31. oktoober Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 31. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 1. november Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 1. november Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 2. november Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 2. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 3. november Käsist seotud / Kädettömät
viimaseid kordi
19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 3. november Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 3. november Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 4. november Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 4. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 4. november Käsist seotud / Kädettömät
viimaseid kordi
19:00 Maalisaalis Osta pilet
P 5. november Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 5. november Eesti matus
taas mängukavas
19:00 Suures saalis Osta pilet
T 7. november lift
viimaseid kordi
12:00 Suures saalis Osta pilet
T 7. november Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 7. november Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 8. november Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 8. november Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 9. november Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
N 9. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 9. november Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 10. november Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 10. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 10. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 11. november Käsist seotud / Kädettömät 19:00 Maalisaalis Osta pilet
L 11. november Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 11. november Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 12. november Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 12. november Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 12. november Käsist seotud / Kädettömät 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 14. november Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 14. november Vennad Karamazovid
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 15. november Üle piiri 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 15. november Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 15. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
N 16. november Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 16. november Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 17. november Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 17. november Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 18. november Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 18. november Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 19. november Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 19. november Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 19. november Eesti matus
NB! päevane etendus
12:00 Suures saalis Osta pilet
T 21. november Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 22. november Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 22. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 22. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 23. november Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 23. november Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 24. november Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 24. november Õpetatud naised
esietendus, lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 25. november Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
L 25. november Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 25. november Üle piiri 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 26. november Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 26. november Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
E 27. november Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 28. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 29. november Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 29. november Vennad Karamazovid
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 30. november Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 1. detsember Sumu
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
R 1. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 2. detsember Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 2. detsember Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 3. detsember Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
P 3. detsember Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 3. detsember Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
E 4. detsember Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 5. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
T 5. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 5. detsember Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 6. detsember Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 6. detsember Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 7. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
N 7. detsember Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 7. detsember Pangalaen
reserveeritud etendus
19:00 Suures saalis Välja müüdud
R 8. detsember Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
R 8. detsember Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 8. detsember Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 8. detsember Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
L 9. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 9. detsember Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 10. detsember Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 10. detsember Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 12. detsember lift
viimast korda
12:00 Suures saalis Osta pilet
T 12. detsember Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 12. detsember Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 13. detsember Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 13. detsember Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 14. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 14. detsember Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 15. detsember Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 15. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 16. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 16. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 19. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 19. detsember Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 20. detsember Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 20. detsember Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 21. detsember Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 21. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 21. detsember Üle piiri 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 22. detsember Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 22. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 23. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 23. detsember Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 27. detsember Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 27. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 28. detsember Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 28. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 29. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 29. detsember Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 30. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 30. detsember Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet