Mängukava

Valik kuupäeva järgi
või
Mänguajad Lavastus Algusaeg Saal
T 2. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 3. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
K 3. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 4. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
R 5. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
T 9. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 9. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
K 10. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
K 10. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 11. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
N 11. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 16. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 16. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
K 17. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
K 17. august Kass tulisel plekk-katusel 19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 18. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
R 19. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
T 23. august Kass tulisel plekk-katusel
viimaseid kordi
19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
T 23. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
K 24. august Kass tulisel plekk-katusel
viimaseid kordi
19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 24. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
N 25. august Kass tulisel plekk-katusel
viimaseid kordi
19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
N 25. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
R 26. august Becket ehk Jumala au 19:00 Katariina kirikus Osta pilet
T 30. august Kass tulisel plekk-katusel
viimaseid kordi
19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 31. august Kass tulisel plekk-katusel
viimast korda
19:00 Laitse Graniitvillas Osta pilet
K 14. september Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 14. september Mäed
esietendus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 15. september Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 15. september Mäed 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 16. september Vennad Karamazovid 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 17. september Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 17. september Mäed 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 18. september Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 18. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 20. september Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 20. september Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 21. september Kaart ja territoorium 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 21. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 22. september Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 22. september Mäed 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 23. september Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 23. september Laulud halli mere äärest
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 24. september Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 24. september Sylvia 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 25. september Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
P 25. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 25. september Viimasel minutil
NB! Päevane etendus!
12:00 Suures saalis Osta pilet
P 25. september Finaal 19:00 Suures saalis Välja müüdud
T 27. september Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 28. september Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 28. september Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 29. september Varesele valu... 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 29. september Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 30. september Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 30. september Varesele valu... 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 1. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 1. oktoober Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 2. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 2. oktoober Sylvia 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 4. oktoober Kaart ja territoorium 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 4. oktoober Valgustaja 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 4. oktoober Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 5. oktoober Valgustaja 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 5. oktoober Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 5. oktoober Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
N 6. oktoober Laulud halli mere äärest
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 6. oktoober Sylvia 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 7. oktoober Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 7. oktoober Varesele valu... 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 8. oktoober Varesele valu... 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 8. oktoober Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 9. oktoober Tartuffe
NB! Päevane etendus!
12:00 Suures saalis Osta pilet
P 9. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 9. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 11. oktoober Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 11. oktoober Mäed 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 12. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 12. oktoober Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 13. oktoober Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 13. oktoober Kõik on täis 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 14. oktoober Finaal 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 14. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 15. oktoober Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 15. oktoober Kõik on täis 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 16. oktoober Valgustaja 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 16. oktoober Kaart ja territoorium 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 18. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 18. oktoober Kõik on täis 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 19. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 19. oktoober Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 20. oktoober Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
N 20. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 20. oktoober Vennad Karamazovid 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 21. oktoober Onu Aare 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 21. oktoober Mäed 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 22. oktoober Augustikuu 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 22. oktoober Mäed 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 23. oktoober Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 23. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 25. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 25. oktoober Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 25. oktoober Vana roosa maja 12:00 Suures saalis Osta pilet
K 26. oktoober Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 26. oktoober Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 27. oktoober Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 27. oktoober Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 27. oktoober Julia ja Romeo 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 28. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 28. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 29. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 29. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 30. oktoober Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
P 30. oktoober Laulud halli mere äärest
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 30. oktoober Sylvia 19:00 Väikses saalis Osta pilet