информационный бюллетень

Stay informed on our latest news!

Hooaja avamine

Teisipäeval, 13. septembril hakkab elu Draamateatris tõesti keema, sest alguse saab teatri 97. hooaeg.

Kl 16 avame Draamateatri parketisaalis mastaapse näituse “Barrikaadid 25“, kus 30 Eestist, Lätist ja Leedust pärit autorit tegelevad oma maali-, graafika- ja fototöödes tänapäevaste iseseisvusküsimustega, meenutades ja peegeldases 1991. aasta sündmusi, mil kolmes Balti pealinnas püstitati barrikaade. Näituse peakorraldaja on Läti Kunstnike Liit, kaaskorraldajaiks Leedu Kunstnike Liit ja Eesti Kunstnike Liit.

Kl 18 avame uksed ja pääsu suure saali lavale kõigile, kel huvi teatri köögipoole vastu. Mida uut Draamateater proovisaalides publiku tarbeks haub? Mis podiseb lavastajate peades? Mis on näitlejate töö tooraineks? Sellest kõigest on võimalik Hendrik Toompere jr-i dünaamilises lavaseades ja vahetult osa saada juba 13. septembril. Üritus on tasuta.

Ja juba esmaspäevast, 12. septembrist algab Piletidraama, kus pileteid Draamateatri septembri, oktoobri, novembri ja detsembri etendustele saab osta 12 euroga. Sooduspileteid on piiratud koguses, eriprojektidele ja broneeringutele soodustused ei kehti. 

Число Начало Заметки Зал