Kõik kooliõpilased, kes sel hooajal on näinud mõnda Draamateatri lavastust, on oodatud kirja panema oma mõtteid nähtu kohta! Kui aga teatris jäi käimata, siis on võimalus vaadata mõnda lavastust videoarhiivist.
14.04.2020
Ootame noorte tagasisidet praegustele ja vanadele lavastustele!